• 125 lat OSP Zabrzeg

  125 lat OSP Zabrzeg

 • Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrzegu

  Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrzegu

 • 125 lat OSP Zabrzeg

  125 lat OSP Zabrzeg

 • spacer.ospzabrzeg.pl

  spacer.ospzabrzeg.pl

 • 125 lat OSP Zabrzeg

  125 lat OSP Zabrzeg

 • OSP Zabrzeg

  OSP Zabrzeg

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Walne Zebranie w Zabrzegu

W sobotnie popołudnie 25 marca 2017 na sali OSP, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2016 rok.

Zebranie, które otworzył dh prezes Tomasz Londzin, a przewodniczył mu dh Jerzy Kwaśniewski - po zeszłorocznych wyborach do zarządu OSP - podsumowało, bardzo pracowity rok dla naszej jednostki. W swoich sprawozdaniach i planach na kolejny rok - bardzo obszernie przedstawili podsumowania za 2016 a także projekty na 2017 rok dh prezes-plan pracy oraz dh skarbnik Marian Szłapa plan finansowy naszej jednostki. Ważnym głosem okazał się również głos komisji rewizyjnej, która postuluje plan zagospodarowania "Starej Strażnicy" dla potrzeb działalności jednostki w czasie planowanej termomodernizacji remizy przy ul. Gazdy 3. Głosem wsparcia a także rozwianiem niektórych wątpliwości zajęli się również zaproszeni goście w tym: Burmistrz Czechowic-Dziedzic, pełniący funkcję Prezesa oddziału Miejsko-Gminnego ZOSPRP - wypowiadając się na temat termomodernizacji remizy oraz budowy nowego parkingu przylegającego do strażnicy; a także bryg. Tadeusz Szkucik - naczelnik wydziału operacyjno szkoleniowego KM PSP w Bielsku Białej oraz wiceprezes zarządu powiatowego ZOSPRP w Bielsku Białej, tym samym pełniący funkcję Komendanta Gminnego Czechowic Dziedzic: wypowiadał się na temat trudności jakie KG PSP stawia dla jednostek OSP, które czynią starania do włączenia w KSRG. W tym miejscu należy podziękować zarządowi na czele z dh prezesem za przygotowanie Walnego Zebrania a także dh Marcinowi Balcarek za przygotowanie okolicznościowej prezentacji multimedialnej i dh Markowi Tittor za przygotowanie filmu promującego naszą jednostkę. Dziękujemy również za przybycie:
Burmistrzowi Marianowi Błachut,
Naczelnikowi wydziału operacyjno szkoleniowego Tadeuszowi Szkucik,
Radnym gminy Czechowice - Dziedzice: Jerzemu Kwaśniewski i Krzysztofowi Jarczok,
Sołtysowi Zabrzega Andrzejowi Puskarczyk,
Księdzu proboszczowi Krzysztofowi Szopa,
Przedstawicielom współpracujących organizacji: Pszczelarzy, LKS, KGW, Przyjazny Zabrzeg, Centrum sportów: Eden Sport - Ryszard Szwajcer,
Przedstawiciela gazety Czechowickiej,
Delegacjom OSP z:
Bronowa
Czechowic
Dziedzic
Goczałkowic
Ligoty
Lipowca
A przede wszystkim druhną i druhom naszej jednostki w tym panie przygotowujące poczęstunek oraz licznie przybyłą drużynę Młodzieżową.

Numery alarmowe

112 – CPR
999 – Pogotowie
998 – Straż Pożarna
997 – Policja
33 8126065 – PSP w Bielsku-Białej
32 2157218 – OSP w Zabrzegu
784 664 234 – Gospodarz Obiektu

 

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza
image image image
Zabrzeska Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza została reaktywowana w 2000 roku. Nasze działania są widoczne mimo iż działamy w znacznie w okrojonym składzie...
Czytaj więcej
 

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Sponsorzy