• 4
  • 5
  • 6

Amatorski Zabrzeski Turniej Siatkówki

Pora na podsumowanie V edycji turnieju siatkówki organizowanego przez OSP w Zabrzegu.

Do boju stanęło 5 drużyn. Rywalizacja odbywała się systemem każdy z każdym. Po 10 spotkaniach udało się wyłonić zwycięzców, którymi z kompletem zwycięstw została drużyna "Amatorów". Na kolejnych miejscach uplasowali się kolejno:
OSP w Zabrzegu
OSP w Goczałkowicach Zdroju
Dziewczyny z Gimnazjum w Zabrzegu
Wagners Club

W tym roku po raz pierwszy, patronat nad zawodami objął Burmistrz Czechowic-Dziedzic. Ufundował On Puchar Przechodni oraz gadżety dla uczestników.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację turnieju a w szczególności naszym sponsorom którzy ufundowali upominki dla zawodników, są to:

Groszek Czechowice - Dziedzice ul. Waryńskiego 30B

Ochotnicza Straż Pożarna Zaprasza na 5 edycję Zabrzeskiego Turnieju  Siatkówki, który odbędzie się 4 czerwca na stadionie MOSIR LKS Sokół Zabrzeg w Zabrzegu przy ul. Stadionowej 30. Więcej informacji można uzyskać u dh Marka Tittora pod nr tel. 602818528 na Profilu Facebook lub pod Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy drużyny rodzinne, koleżeńskie, kibiców oraz sponsorów.