Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 5 kwietnia 2014r odbył się OTWP szczebla powiatowego, którego zwycięzcy będą reprezentować powiat bielski na szczeblu wojewódzkim. Osiem gmin powiatu były reprezentowane przez 20 uczestników wyłonionych na eliminacjach gminnych. Zmagania odbyły się w OSP Jaworze, a ich organizacją zajął się Zarząd Gminny ZOSP RP w Jasienicy i OSP Jaworze. Komisję oceniającą turniej wystawił Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bielsku Białej, której przewodniczącym był bryg. Tadeusz Szkucik.
Gminę Czechowice-Dziedzice reprezentowali zwycięzcy Turnieju Gminnego tj. Mateusz Londzin-szk. podstawowa, Rafał Gryczka-gimnazjum oboje z OSP w Zabrzegu oraz Michał Ściskała-szk. średnia z OSP Dziedzice, pod opieką dh Błażeja Londzin i Mateusza Parma z Zabrzega.
Po etapie pisemnym Mateusz Londzin zajmował 2 miejsce, Rafał Gryczka 4 miejsce, a Michał Ściskała był 1; różnice punktowe, które uzyskali nasi zawodnicy z innymi były niewielkie i musieli wziąć udział w dogrywce ustnej.Ostateczne miejsca, jakie zajęli reprezentanci Czechowickiej gminy przedstawiają się następująco:
Szkoły podstawe - I m. Mateusz Londzin
Szkoły gimnazjalne - III m. Rafał Gryczka
Szkoły ponad gimnazjalne - I m. Michał Ściskała
Zwycięzcy Mateusz Londzin z OSP w Zabrzegu w szkole podstawowej i Michał Ściskała z OSP Dziedzice w szkole średniej oraz Kacper Głąb z OSP Kaniów (gmina Bestwina) w gimnazjum będą reprezentować Powiat Bielski na szczeblu Wojewódzkim OTWP, który odbędzie się 26 kwietnia w Siewierzu.

Numery alarmowe

112 – CPR
999 – Pogotowie
998 – Straż Pożarna
997 – Policja
33 8126065 – PSP w Bielsku-Białej
32 2157218 – OSP w Zabrzegu
784 664 234 – Gospodarz Obiektu

Odwiedza nas 307 gości oraz 0 użytkowników.