• 125 lat OSP Zabrzeg

  125 lat OSP Zabrzeg

 • Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrzegu

  Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrzegu

 • 125 lat OSP Zabrzeg

  125 lat OSP Zabrzeg

 • spacer.ospzabrzeg.pl

  spacer.ospzabrzeg.pl

 • 125 lat OSP Zabrzeg

  125 lat OSP Zabrzeg

 • OSP Zabrzeg

  OSP Zabrzeg

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Przegląd Kronik OSP

Wyróżnieni na:  I WOJEWÓDZKIM PRZEGLĄDZIE KRONIK OSP i III POWIATOWYM  PRZEGLĄDZIE KRONIK OSP POWIATU BIELSKIEGO - BYSTRA 2013 / WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE.


W dniu 20 lipca, przedstawiciele naszej jednostki wzięli udział w I WOJEWÓDZKIM PRZEGLĄDZIE KRONIK OSP i III POWIATOWYM PRZEGLĄDZIE KRONIK OSP POWIATU BIELSKIEGO - BYSTRA 2013 / WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE.W ramach Przeglądu odbyły się seminaria i prelekcje dotyczące kronikarstwa, prezentacja Albumu Pt:” POŻARNICTWO OCHOTNICZE POWIATU BIELSKIEGO - NA STAREJ FOTOGRAFII”, prezentacja krótkiego filmu prezentującego “ALBUM” a także KONKURS na pamiętniki, wspomnienia, relacje i opracowania “Z dziejów OSP” - w którym Wyróżniono Monografię Ochotniczej Straży Pożarnej w ZABRZEGU - Publikacja “120 lat Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabrzegu”.


Album Pt:” POŻARNICTWO OCHOTNICZE POWIATU BIELSKIEGO - NA STAREJ FOTOGRAFII” został wydany przez Komisję Historyczną przy Zarządzie Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bielsku-Białej, będący pracą zbiorową członków komisji w oparciu o materiały dostarczone przez poszczególne OSP powiatu bielskiego, za co Sekcji Kronikarskiej naszej jednostki - Dziękujemy.

Numery alarmowe

112 – CPR
999 – Pogotowie
998 – Straż Pożarna
997 – Policja
33 8126065 – PSP w Bielsku-Białej
32 2157218 – OSP w Zabrzegu
784 664 234 – Gospodarz Obiektu

 

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza
image image image
Zabrzeska Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza została reaktywowana w 2000 roku. Nasze działania są widoczne mimo iż działamy w znacznie w okrojonym składzie...
Czytaj więcej
 

Odwiedza nas 289 gości oraz 0 użytkowników.

Sponsorzy