• 125 lat OSP Zabrzeg

  125 lat OSP Zabrzeg

 • Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrzegu

  Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrzegu

 • 125 lat OSP Zabrzeg

  125 lat OSP Zabrzeg

 • spacer.ospzabrzeg.pl

  spacer.ospzabrzeg.pl

 • 125 lat OSP Zabrzeg

  125 lat OSP Zabrzeg

 • OSP Zabrzeg

  OSP Zabrzeg

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Obchody Św. Floriana w Zabrzegu

W sobotę 4 Maja uczciliśmy święto naszego patrona, licznie uczestnicząc we Mszy św. Odprawionej w kościele parafialnym w intencji strażaków i naszych rodzin. Podczas homilii którą wygłosił Ks. Proboszcz, dostaliśmy wspaniałą lekcję historii, bowiem usłyszeliśmy jak żył i czym się zasłużył św. Florian a. Przed mszą św. tradycyjnie udaliśmy się na Cmentarz, składając kwiaty, paląc znicze i modląc się za Strażaków którzy odeszli na Wieczną Służbę. Po tym świętowanie przenieśliśmy do naszej remizy, gdzie podczas uroczystego apelu zostały nadane odznaczenia, Marek Tittor – Srebrny Medal za Zasługi dla Pożarnictwa, Mateusz Parma – Brązowy Medal za Zasługi dla Pożarnictwa, Dawid Liniewicz – Srebrna Odznaka MDP. W swoim przemówieniu dh Prezes – podziękował za trud wkładany w pracę na rzecz jednostki oraz przedstawił trudności finansowe jakie trapią naszą straż. Zarząd OSP dziękuje druhnom i druhom, którzy znaleźli chwilę czasu i zechcieli uszanować to Wielkie Strażackie Święto.

Numery alarmowe

112 – CPR
999 – Pogotowie
998 – Straż Pożarna
997 – Policja
33 8126065 – PSP w Bielsku-Białej
32 2157218 – OSP w Zabrzegu
784 664 234 – Gospodarz Obiektu

 

Historia sikawki ręcznej
Sikawka ręczna konna Sikawka ręczna konna Sikawka ręczna konna
W roku 2012 postanowiono pozyskać Sikawkę Ręczną dla jednostki OSP w Zabrzegu. Po długich poszukiwaniach, początkiem czerwca zakupiona została Sikawka Ręczna Warszawa...
Czytaj więcej
 

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Sponsorzy