• 125 lat OSP Zabrzeg

  125 lat OSP Zabrzeg

 • Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrzegu

  Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrzegu

 • 125 lat OSP Zabrzeg

  125 lat OSP Zabrzeg

 • spacer.ospzabrzeg.pl

  spacer.ospzabrzeg.pl

 • 125 lat OSP Zabrzeg

  125 lat OSP Zabrzeg

 • OSP Zabrzeg

  OSP Zabrzeg

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Zlot MDP Myślenice

W pierwszą sobotę września drużyna MDP uczestniczyła VII Małopolskim Zlocie MDP w Myślenicach zorganizowanym przez Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego, w którym udział wzięło ok. 1000 młodych adeptów pożarnictwa.
Zbiórka odbyła się na stadionie Dalin w miejscu aktualnej bazy treningowej Wisły Kraków. Stamtąd wyruszyliśmy na grę terenową po dzielnicy Myślenic- Zarabiu. Po drodze czekały na nas zadania, które rozwiązywaliśmy, dobrze się przy tym bawiąc. Były to m.in. rzut do celu, duże piłkarzyki, wejście po skrzynkach, tor przeszkód, chodzenie w 6-osobowych nartach czy przepychanie kuli bilardowej przez wąż. Zlot zakończył się podziękowaniami dla organizatorów, rozdaniem upominków dla każdej z drużyn oraz ciepłym posiłkiem.

Numery alarmowe

112 – CPR
999 – Pogotowie
998 – Straż Pożarna
997 – Policja
33 8126065 – PSP w Bielsku-Białej
32 2157218 – OSP w Zabrzegu
784 664 234 – Gospodarz Obiektu

 

Jubileusz 120-lecia
image image image
Jubileuszowe obchody rozpoczęły się od patrona i uroczystego podziękowania za opiekę św. Florianowi podczas Mszy Świętej w kościele parafialnym w Zabrzegu...
Czytaj więcej
 

Odwiedza nas 209 gości oraz 0 użytkowników.

Sponsorzy