POWIAT ZDOBYTY

Powiatowe zmagania Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej dla druhów MDP z naszej gminy okazały się Sukcesem.
Reprezentanci naszej jednostki Mateusz Londzin i Mateusz Tokarczyk oraz OSP Ligota Patrycja Wiewióra, którzy po wygraniu turnieju na szczeblu gminnym uczestniczyli w zmaganiach szczebla Powiatowego - zajmując wysokie miejsca. Po oficjalnym rozpoczęciu, uczestnicy przystąpili do napisania testu wiedzy, który wyłonił finalistów do etapu ustnego w kategorii szkół podstawowych oraz gimnazjum. W kategoriach szkół podstawowych i gimnazjalnych o pierwsze miejsce musieli zawalczyć Mateuszowie, a dh Patrycja bez dogrywki ustnej mogła być pewna 3 miejsca. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
Szkoły podstawowe:
1. Mateusz Londzin
2. Patryk Plinta
3. Jakub Mendyk

Szkoły Gimnazjalne
1. Mateusz Tokarczyk
2. Piotr Malchar
3. Piotr Szczypka

Szkoły Ponad gimnazjalne
1. Kacper Głąb
2. Marek Parlus
3. Patrycja Wiewióra

Zwycięzcy w swoich kategoriach będą reprezentować nasz powiat na zmaganiach Wojewódzkich, które odbędą się w Siewierzu 23 kwietnia. Druhom Mateuszowi Londzin, Mateuszowi Tokarczyk i Kacprowi Głąb z OSP Kaniów gratulujemy zwycięstwa oraz życzymy dalszych sukcesów.

Numery alarmowe

112 – CPR
999 – Pogotowie
998 – Straż Pożarna
997 – Policja
33 8126065 – PSP w Bielsku-Białej
32 2157218 – OSP w Zabrzegu
784 664 234 – Gospodarz Obiektu

Odwiedza nas 417 gości oraz 0 użytkowników.